Lietuviškai | English
Nuotolinis prisijungimas

| Nuotolinis prisijungimas

"PRORŪNA" savo klientams siūlo dirbti atitolinto ryšio pagalba. Tam reikia atitolinto ryšio programos. Priklausomai nuo naudojamos operacinės sistemos versijos pasirinkite tinkamą programinės įrangos variantą:

Atitolinto ryšio programų įdiegimo instrukcijas galima peržiūrėti čia. Rekomenduojame jas perskaityti prieš pradedant įdiegimą. Tai padės išvengti problemų įdiegimo metu. Iškilus klausimams, į kurios neatsakyta instrukcijose, susisiekite su "PRORŪNA" darbuotojais.

Vartotojams, naudojantiems senesnę atitolinto ryšio programos versiją, kurioje prisijungimo duomenys yra suvedami rankomis, siūlome įdiegti specialiai šiai programai skirtą nuorodų atnaujinimą. Šis atnaujinimas sukuria prisijungimo nuorodas ir ryšys su "PRORŪNA" darbuotoju pradedamas tiesiog paspaudus ant nuorodos (kaip paleidžiant bet kokią programą), o ne suvedant telefonu diktuojamus prisijungimo duomenis. Atnaujinimas reikalingas tik Windows XP ir senesnėm OS skirtai nuotolinio prisijungimo programai ir tik tada, jei ši programa buvo idiegta iki 2012-04-05


 ©2004-2007 UAB "Prorūna"   |  Taikos pr. 24a - 304, LT-91222 Klaipėda, Įmonės kodas 152613475, PVM kodas LT526134716